*alt_site_homepage_image*
En

Vyko klausimų-atsakymų sesija apie cheminių medžiagų apskaitą

Visos naujienos

Vyko klausimų-atsakymų sesija apie cheminių medžiagų apskaitą

Vasario 3 d.  vyko klausimų-atsakymų sesija dėl cheminių medžiagų ir cheminių mišinių apskaitos suvestinės pildymo (aplinkos ministro įsakymas Nr. D1-361) bei informacijos ir duomenų teikimo į IS AIVIKS (aplinkos ministro įsakymas Nr. D1-462). Nuotolinėje sesijoje dalyvavo daugiau nei 260 dalyvių.

Renginyje buvo pristatyti cheminių medžiagų ir mišinių apskaitos reikalavimai, dažniausiai pasitaikančios klaidos cheminių medžiagų ir mišinių apskaitos suvestinėje, IS AIVIKS cheminių medžiagų ir mišinių posistemio atnaujinimai, pateikti atsakymai į iš anksto ūkio subjektų užduotus klausimus. Taip pat buvo pateikti pasiūlymai, kaip būtų galima patobulinti teisės aktus ir palengvinti apskaitos suvestinės pildymą bei duomenų ir informacijos teikimą į IS AIVIKS.

Renginį organizavo Aplinkos apsaugos agentūros Cheminių medžiagų skyrius kartu su Aplinkos ministerijos Taršos prevencijos politikos grupe ir  Aplinkos apsaugos departamento Taršos prevencijos ir cheminių medžiagų kontrolės skyriumi. Pranešimus skaitė Aplinkos apsaugos agentūros Cheminių medžiagų skyriaus vyr. specialistė Monika Avižienė, Aplinkos ministerijos Taršos prevencijos politikos grupės vyresnioji patarėja Donata Pipiraitė-Vališkienė ir Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Taršos prevencijos ir cheminių medžiagų kontrolės skyriaus vyr. specialistė Julita Šiuipienė.

Su skaitytais pranešimais galite susipažinti čia.

Informacija atnaujinta: 2022-09-23